Raiesmik on üks väheseid kohti, kus Eesti inimene näeb oma tarbimise jalajälge

Kas oled mõelnud sellele, milliseid keskkonnamõjusid põhjustavad meie seljas olevate riiete või meie taskus oleva nutitelefoni tootmine? Me kõik tarbime puitu – olgu see siis maja ehitamiseks, toasoojaks, mööbli või muuna. Igasuguste toodete tootmisel on tugev mõju maailma loodusele. Üks kõige suurema keskkonnamõjuga tegevusharusid on just energia tootmine.

Lageraielank on üks väheseid kohti, kus näeme, kust meie toasoe, maja või mööbel tuleb. Puittoodetete ekspordist saadava raha eest ostame me oma riiki ravimeid, riideid, nutitelefone, autosid, ehitusmaterjale (betoon ning teras) ja paljut muud, mida igapäevaselt tarbime.

MTÜ Eesti Metsaselts

Toompuiestee 24
10149 Tallinn
metsaselts@metsaselts.ee
fb.com/metsainfo

Toetajad